O nas
    Początek działalności firmy datuje się na czerwiec 1992 roku. Wówczas oferowane usługi ograniczały się jedynie do wykonywania pojedynczych zleceń transportowych ciągnikiem siodłowym z naczępą. Dzięki profesjonalnej oraz niezawodnej obsłudze Naszych klientów wzrastało zapotrzebowanie na świadczone przez Nas usługi, a stale towarzysząca Nam chęć rozwoju doprowadziła do powiększenia taboru jak i poszerzenia oferowanych usług.

    Wraz z 2001 rokiem rozpoczęliśmy świadczenie usług sprzętem budowlanym, dzięki czemu w jeszcze bardziej kompleksowy sposób mogliśmy zaspokajać potrzeby zarówno dotychczasowych jak i nowych klientów.

    Rozwój nie oznacza dla Nas jedynie poszerzania grona partnerów handlowych. Staramy się także śledzić nowinki dotyczące rynku sprzętu transportowego i maszyn budowlanych. Nasze skupienie na dobru klienta prowadzi także do podejmowania starań dotyczących dopasowania taboru do aktualnych potrzeb rynkowych. Nie wyobrażamy sobie wykonywania usług w sposób niezawodny oraz solidny bez nowoczesnego i bezawaryjnego sprzętu, dlatego też stawiamy na solidne marki, takie jak DAF, MAN, Volvo oraz Caterpillar.

    Sukcesywnie świadczymy usługi ciężkiego transportu krajowego oraz wszechstronny wachlarz usług sprzętem budowlanym. Gwarantujemy, że dzięki Naszej wykwalifikowanej kadrze kierowców oraz operatorów będą mogli Państwo skupić się na rodzimej działalności Państwa firm, a Nam powierzyć to, na czym znamy się najlepiej.

    O Naszej rzetelności oraz solidności przekonało się już wiele firm z różnych branż. Jeśli tylko szukacie Państwo profesjonalnego kontrahenta serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oraz warunków współpracy.
GUMIENIAK.PL | tel. +48 605 786 074 | kontakt@gumieniak.pl